Nagrody i wyróżnienia

W rankingach organizowanych przez prestiżowe tytuły prasowe, m.in. dziennik Rzeczpospolita oraz Gazeta Prawna, kancelaria oraz jej partnerzy co roku nominowani są wśród najlepszych doradców podatkowych w swoich specjalizacjach.

Paczuski Taudul w IX edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego przygotowanego przez dziennik Rzeczpospolita oraz gazetę giełdy Parkiet została uznana za najbardziej dynamiczną kancelarię doradztwa podatkowego w 2014 r. Jednocześnie, w rankingu kancelarii obsługujących najwięcej spółek notowanych na GPW zajęliśmy 4. miejsce w Polsce (wyprzedzeni jedynie przez 3 firmy z tzw. „wielkiej czwórki”). Tym samym, jako jedyna kancelaria w całości z kapitałem polskim, możemy poszczycić się obsługą 45 spółek notowanych na GPW. Wyróżniono nas także w kategorii Prestiżowe transakcje i sukcesy przed sądem.

W Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolitą Andrzej Paczuski głosami innych doradców podatkowych został wybrany w 2008, 2009 i 2010 roku najlepszym doradcą podatkowym w Polsce świadczącym usługi na rzecz sektora finansowego. W tym samy rankingu w 2014 roku Andrzej Paczuski został wskazany jako rekomendowany doradca w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, a w 2007 roku został uznany za jednego z trzech najlepszych doradców w kategorii optymalizacja podatkowa.

Andrzej Taudul w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym w 2007 i 2008 roku przez Rzeczpospolitą znalazł się w ścisłej czołówce rekomendowanych doradców podatkowych specjalizujących się w podatku dochodowym od osób fizycznych. Natomiast w II Rankingu Firm i Doradców Podatkowych organizowanym w 2008 roku przez Gazetę Prawną został uznany za jednego z trzech najlepszych doradców w kategorii podatki dochodowe.

Uwaga - niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.