ODDZIAŁ W KATOWICACH

Katowicki oddział kancelarii podatkowej Paczuski Taudul powstał 1 czerwca 2015 r. Jako integralna część naszej kancelarii oferuje pełen zakres usług doradztwa podatkowego. Współpracuje z wieloma podmiotami mającym swoje siedziby na Śląsku i w Małopolsce. Jego lokalizacja pozwala nam na elastyczność oraz szybką reakcję na potrzeby klientów.

Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami działającymi we wszystkich sektorach gospodarki obecnymi w południowej części Polski. Specjalizujemy się w obsłudze branży górniczej, hutniczej, metalowej, energetycznej, motoryzacyjnej oraz branży nowych technologii. Współpracujemy zarówno z koncernami międzynarodowymi, jak i z polskimi przedsiębiorcami, w tym z firmami rodzinnymi.

Przy współpracy z kancelariami prawnymi oraz specjalistami od wycen i rachunkowości jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksowe usługi we wszystkich aspektach doradztwa podatkowego.

W naszym biurze w Katowicach dysponujemy centrum kompetencyjnym w zakresie podatku od nieruchomości i specjalnych stref ekonomicznych.

Adam Hellwig

Adam Hellwig
adam.hellwig@ptpodatki.pl
(32) 732 33 43
+48 502 184 966

Uwaga - niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.