PARTNERZY
nominowani wśród najlepszych doradców podatkowych w swoich specjalizacjach

Andrzej Paczuski

Partner


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał tytuł Executive MBA na Uniwersytecie Illinois. Licencjonowany doradca podatkowy.

Jest uznanym ekspertem podatkowym z zakresu doradztwa na rzecz podmiotów z branży finansowej oraz sektora nieruchomości, autorem monografii „Opodatkowanie dochodów kapitałowych osób prawnych”.

Pełny opis

Andrzej Taudul

Partner


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Licencjonowany doradca podatkowy.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych oraz ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnymi. Tworzył optymalne rozwiązania w zakresie wynagrodzeń oraz programów motywacyjnych dla kluczowych menedżerów w największych polskich firmach.

Pełny opis

Maciej Grochulski

Partner


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowych studiów prawa podatkowego UE na Uniwersytecie w Toruniu. Licencjonowany doradca podatkowy.

Pracował w organach skarbowych, m.in. jako kierownik działu VAT w warszawskim urzędzie obsługującym tzw. dużych podatników. Szkolił administrację podatkową w związku z akcesją Polski do UE.

Pełny opis

Piotr Korszla

Partner


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: prawo finansowe). Licencjonowany doradca podatkowy.

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obsłudze podatkowej klientów, w szczególności w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych. Brał udział w implementacji międzynarodowych struktur finansowo-holdingowych.

Pełny opis

Tomasz Jankowski

Partner


Absolwent Wydziału Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego. Licencjonowany doradca podatkowy.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podatkowej klientów, w szczególności w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz cen transferowych. Brał udział w licznych projektach optymalizacyjnych związanych ze stosowaniem regulacji dotyczących transakcji między podmiotami powiązanymi.

Pełny opis

Adam Hellwig

Partner of Counsel


Adam Hellwig jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Licencjonowany doradca podatkowy.

Swoje kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał w Arthur Andersen. Współzałożył katowicki dział prawnopodatkowy PwC.

Pełny opis


Uwaga - niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.