Planowanie podatkowe

Renoma kancelarii w zakresie planowania podatkowego została potwierdzona w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolitą w 2007 roku, kiedy to głosami innych doradców podatkowych Andrzej Paczuski został uznany za jednego z trzech najlepszych doradców w kategorii optymalizacji podatkowej.

Opracowując koncepcje umożliwiające optymalizację podatkową koncentrujemy się na proponowaniu bezpiecznych, sprawdzonych w praktyce rozwiązań opartych zarówno na polskich przepisach, jak i zakładających wykorzystanie podmiotów znajdujących się w innych jurysdykcjach podatkowych. Najczęstszym obszarem, w którym proponujemy rozwiązania dające oszczędności podatkowe, są podatki dochodowe (zarówno podatek dochodowy od osób prawnych, jak i osób fizycznych). Jednakże odpowiednie planowanie podatkowe może wspomagać optymalne ukształtowanie rozliczeń także w zakresie podatku u źródła, VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych czy podatku od nieruchomości.

Współpraca z renomowanymi zagranicznymi kancelariami podatkowymi i polskimi i zagranicznymi kancelariami prawnymi pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi doradcze w zakresie projektowania struktury, mając na uwadze nie tylko aspekty prawne i podatkowe związane z jej zakładaniem i prowadzeniem, lecz także przygotowanie do zakończenia działalności. Współpracujemy także z podmiotami specjalizującymi się w wycenach majątku, jak i zapewniającymi obsługę procesu zakładania, obsługę prawną, administracyjną, podatkową i księgową spółek kapitałowych i osobowych w krajach dających możliwości optymalizacji podatkowej, zapewniając tym samym kompleksową obsługę projektu.

Andrzej Paczuski

Andrzej Paczuski
andrzej.paczuski@ptpodatki.pl
(22) 205 22 06
+48 510 051 712

Andrzej Taudul

Andrzej Taudul
andrzej.taudul@ptpodatki.pl
(22) 205 22 12
+48 502 184 839

Patrycja Lutak

Patrycja Lutak
patrycja.lutak@ptpodatki.pl
(22) 205 22 03
+48 519 898 310

Uwaga - niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.