Podatek dochodowy od osób prawnych

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy dzięki swojej szerokiej wiedzy pomagają przedsiębiorcom w rozwiązywaniu zarówno bieżących problemów podatkowych wynikających z codziennej działalności, jak i w realizacji projektów związanych z planowaniem podatkowym i optymalizacją istniejących obciążeń.

Doradzamy w zakresie kwalifikacji i zasad rozpoznawania ponoszonych kosztów oraz osiąganych przychodów, jak również pomagamy w przygotowaniu korzystnych podatkowo umów. Oferujemy pomoc w planowaniu finansowania działalności inwestycyjnej lub bieżącej, z uwzględnieniem m.in. przepisów o niedostatecznej kapitalizacji. Świadczymy usługi w zakresie tworzenia efektywnych podatkowo planów marketingowych oraz programów lojalnościowych.

Wspieramy przedsiębiorców działających w specjalnych strefach ekonomicznych jak efektywnie korzystać z przywilejów im przysługujących.

Przeprowadzamy przeglądy podatkowe ukierunkowane na identyfikację potencjalnych obszarów oszczędności podatkowych lub ryzyk podatkowych. Posiadamy szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu przeglądów transakcyjnych (due diligence).

Dzięki naszemu doświadczeniu proponujemy praktyczne i proste rozwiązania, wspieramy naszych klientów w procesach tworzenia efektywnych struktur prawnopodatkowych z wykorzystaniem zagranicznych jurysdykcji podatkowych.

Andrzej Paczuski

Andrzej Paczuski
andrzej.paczuski@ptpodatki.pl
(22) 205 22 06
+48 510 051 712

Piotr Korszla

Piotr Korszla
piotr.korszla@ptpodatki.pl
(22) 205 22 07
+48 509 802 418

Anna Stępień

Anna Stępień
anna.stepien@ptpodatki.pl
(22) 205 22 26
+48 505 455 593

Uwaga - niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.