(22) 205 22 12
+48 502 184 839

ANDRZEJ TAUDUL

PARTNER

WYKSZTAŁCENIE

Andrzej Taudul jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz licencjonowanym doradcą podatkowym. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobył pracując w Ministerstwie Finansów oraz w firmach z tzw. Wielkiej Czwórki: Price Waterhouse, Arthur Andersen oraz PricewaterhouseCoopers, gdzie pełnił funkcję lidera zespołu zajmującego się podatkiem personalnym. W swojej praktyce zawodowej świadczył usługi na rzecz kadry zarządzającej i menadżerskiej największych polskich firm.

W Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym w 2007 r. i 2008 r. przez Rzeczpospolitą, Andrzej znalazł się w ścisłej czołówce rekomendowanych doradców podatkowych, specjalizujących się w podatku dochodowym od osób fizycznych. Natomiast w II rankingu firm i doradców podatkowych organizowanym w 2008 r. przez Gazetę Prawną, Andrzej został uznany za jednego z trzech najlepszych doradców w kategorii podatki dochodowe.

Andrzej jest członkiem kolegium redakcyjnego Przeglądu Podatkowego – miesięcznika dla osób profesjonalnie zajmujących się prawem podatkowym.

Uwaga - niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.