O KANCELARII


KANCELARIA podatkowa Paczuski Taudul powstała w 2005 roku i od lat jest jedną z wiodących firm doradztwa podatkowego w Polsce. Współpracujemy z Klientami o zróżnicowanej wielkości oraz skali działalności – zarówno z międzynarodowymi jak i krajowymi liderami branż (w tym w szczególności z przedsiębiorstwami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych), jak i firmami z sektora MŚP. Biura Kancelarii znajdują się w Warszawie i Katowicach.

 ZESPÓŁ. Liczymy ponad 50 specjalistów tworzących zespoły z obszaru PIT, CIT, VAT, akcyzy, cen transferowych oraz postępowań podatkowych. Specjaliści Kancelarii posiadają wszechstronne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa podatkowego na rzecz podmiotów z różnych sektorów gospodarki (ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej, nieruchomościowej, motoryzacyjnej oraz handlowej). 

 DOŚWIADCZENIE. Kancelaria może wykazać się bogatym doświadczeniem w zakresie świadczenia bieżących usług doradztwa podatkowego, jak i szeroką znajomością zagadnień podatkowych związanych z restrukturyzacjami przedsiębiorstw, fuzjami i przejęciami, pozyskiwaniem finansowania, jak i transakcjami nieruchomościowymi oraz towarowymi. 

 Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie wsparcia Klientów w ramach postępowań przed sądami administracyjnymi oraz organami podatkowymi. Do obszarów naszej specjalizacji należą również przeprowadzanie przeglądów podatkowych spółek oraz oferowanie Klientom rozwiązań mających na celu wyeliminowanie nieprawidłowości zidentyfikowanych w ramach przeglądów.  

 Sieć powiązań i relacji biznesowych z zagranicznymi kancelariami podatkowymi pozwala nam świadczyć usługi doradcze zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych planujących inwestycje w Polsce.


Paczuski Taudul
Doradcy Podatkowi Sp. z o.o.

Spółka doradztwa podatkowego

KRS: 0000688299

NIP: 5272814340

REGON: 367913549

WARSZAWA
BUDYNEK G9

ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa

tel. 22 205 22 00

fax 22 205 22 01

e-mail: biuro@ptpodatki.pl

KATOWICE

ul. Podchorążych 1, 40-043 Katowice

tel. 32 704 79 39

fax 22 205 22 01

e-mail: biuro@ptpodatki.pl