Piotr Korszla

(22) 205 22 07
+48 509 802 418

PIOTR KORSZLA

PARTNER

WYKSZTAŁCENIE

Piotr Korszla jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: prawo finansowe) oraz licencjonowanym doradcą podatkowym.

DOŚWIADCZENIE

Piotr posiada blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze podatkowej klientów zdobyte podczas pracy w firmach z tzw. Wielkiej Czwórki. Przez 17 lat Piotr pracował w PricewaterhouseCoopers, w tym przez wiele lat jako Dyrektor i lider zespołu zajmującego się obsługą klientów z sektora markowych dóbr konsumpcyjnych, handlu i dystrybucji. Piotr posiada również praktyczne doświadczenie w zakresie świadczenia usług doradztwa księgowego, zdobyte w trakcie kierowania działem świadczącym usługi księgowe w PricewaterhouseCoopers.

Piotr jest doświadczonym ekspertem z zakresu doradztwa podatkowego obejmującego problematykę podatków dochodowych, a w szczególności podatku dochodowego od osób prawnych. W swojej karierze doradzał w zakresie aspektów podatkowych przy wielu kompleksowych transakcjach takich jak połączenia i przejęcia przedsiębiorstw, reorganizacje grup kapitałowych oraz projektował wdrażanie międzynarodowych struktur finansowo-holdingowych.

Uwaga - niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.