Maciej Grochulski

(22) 205 22 08
+48 501 012 085

MACIEJ GROCHULSKI

PARTNER

WYKSZTAŁCENIE

Maciej Grochulski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz licencjonowanym doradcą podatkowym. Ukończył również podyplomowe studia prawa podatkowego Unii Europejskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

DOŚWIADCZENIE

Przez blisko 10 lat pracował w organach skarbowych, początkowo w Izbie Skarbowej w Warszawie, a następnie, w latach 2004-2007, jako kierownik działu podatków pośrednich jednego z urzędów skarbowych ds. obsługi dużych podatników. Jednocześnie, w latach 2001-2003, w ramach Ministerstwa Finansów, pełnił funkcję jednego z tzw. trenerów podatkowych odpowiedzialnych za przygotowanie polskiej administracji podatkowej do członkostwa w Unii Europejskiej.

Od początku pracy zawodowej specjalizuje się w tematyce podatku VAT. Autor wielu publikacji w prasie fachowej z zakresu podatku VAT oraz ogólnego prawa podatkowego oraz postępowania podatkowego. Współautor publikacji książkowych – „VAT w praktyce” Wydawnictwa Verlag Dashofer oraz „Podatek VAT po wejściu do Unii Europejskiej” Wydawnictwa Forum.

Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, usług finansowych, nieruchomości oraz telekomunikacji i IT.

Uwaga - niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.