Partnerzy kancelarii wymieniani są w gronie najlepszych doradców w swoich specjalizacjach w rankingach organizowanych przez Rzeczpospolitą oraz Gazetę Prawną.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 kwietnia 2019 r. sąd rejestrowy zarejestrował połączenie spółek Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi sp. z o.o. oraz Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi sp.p., gdzie Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi sp. z o.o. jest spółką przejmującą.

Więcej link

Kancelaria podatkowa Paczuski Taudul powstała w 2005 roku. Od lat jest jedną z największych, niezależnych kancelarii podatkowych w Polsce. Osobista odpowiedzialność partnerów Paczuski Taudul wymaga nieustannej pracy nad reputacją oraz marką kancelarii, na którą składa się nie tylko zaufanie i satysfakcja klientów, ale przede wszystkim codzienna, skuteczna praca naszych pracowników.

Siedziba kancelarii zlokalizowana jest w Warszawie. Ponadto, 1 czerwca 2015 r., otworzyliśmy w Katowicach pozawarszawskie biuro. To pierwszy krok ku stworzeniu sieci biur w całej Polsce. Nasz zespół liczy ponad 50 specjalistów, którzy pracują pod bezpośrednim nadzorem partnerów. Świadczymy usługi klientom ze wszystkich sektorów gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo podatkowe w zakresie wszystkich branż i specjalizacji.

Sieć powiązań i relacji biznesowych z zagranicznymi kancelariami podatkowymi pozwala nam świadczyć usługi doradcze zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych planujących inwestycje w Polsce.

NAGRODY

W rankingach organizowanych przez prestiżowe wydawnictwa: Rzeczpospolitą oraz Gazetę Prawną partnerzy Kancelarii zostali nominowani wśród najlepszych doradców podatkowych w swoich specjalizacjach… czytaj dalej >

Bez nazwy 10
Uwaga - niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.