ŚNIADANIE Z CENAMI TRANSFEROWYMI

Pierwszy raz po dłuższej przerwie mieliśmy okazję spotkać się z Państwem w formie stacjonarnej – podczas śniadania podatkowego, którego celem było przekazanie Państwu aktualnej wiedzy w zakresie cen transferowych.

Podczas naszego spotkania zostały przedstawione trzy panele tematyczne, które omówili: Tomasz Jankowski – partner w Kancelarii Paczuski Taudul oraz Anna Jaworska i Piotr Kiciński – doradcy podatkowi w Kancelarii.

W trakcie wydarzenia rozmawialiśmy m.in. o obowiązkach jakie należy spełnić w zakresie cen transferowych za 2021 r. i jak będą się one przedstawiać w odniesieniu do 2022 r. Omówiliśmy również temat pośrednich transakcji rajowych, a także poruszyliśmy kluczowe kwestie w kontekście wydanych interpretacji indywidualnych, orzeczeń sądów administracyjnych i objaśnień MF.

Uczestnikom szkolenia dziękujemy za przybycie oraz liczne pytania i wątpliwości, którymi Państwo się z nami podzielili. Mamy nadzieję, iż informacje przekazane podczas spotkania okażą się dla Państwa pomocne.


O wszystkich nadchodzących wydarzeniach możecie się Państwo dowiedzieć poprzez nasz profil na LinkedIn: Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi | LinkedIn, stronę internetową: www.ptpodatki.pl lub subskrybując Tax Alert: https://www.ptpodatki.pl/#newsletter, do czego serdecznie zachęcamy.