PODSUMOWANIE – OBOWIĄZKI JPK_V7M W PRAKTYCE

Miło nam poinformować, iż w dniu 27 kwietnia rozpoczęliśmy nasz nowy projekt PT Live, w ramach którego przeprowadziliśmy interaktywne szkolenie: Obowiązki JPK_V7M w praktyce.

Bardzo dziękujemy za liczne zainteresowanie naszym pierwszym, ale nie ostatnim szkoleniem, już w pierwszym wydarzeniu wzięło udział ponad 200 uczestników.

W ramach naszego spotkania Szymon Raut, doradca podatkowy w kancelarii Paczuski Taudul, omówił najważniejsze zagadnienia związane z przygotowywaniem plików JPK na nowych zasadach m.in.: wybrane  problemy dotyczące oznaczania transakcji kodami GTU, oznaczenia typów dokumentów, ujmowanie poszczególnych dokumentów w JPK_V7M/JPK_V7K oraz kary grożące za błędy przy sporządzaniu dokumentacji. Uczestnikom doprecyzowano również informacje dotyczące:

  • stosowania kodów GTU do określonych kategorii towarów i usług;
  • stosowania oznaczenia MPP;
  • zbiorczego wykazywania niektórych kategorii dokumentów;
  • transakcji z podmiotami powiązanymi.

Chcąc jak najszerzej przedstawić temat, spotkanie zostało zaplanowane na 4 godziny, a także było transmitowane ze studia PT Live, które umożliwia bezpośredni kontakt z prowadzącym w trakcie prezentacji.

Cieszymy się, że mogliśmy gościć Państwa na naszym szkoleniu zorganizowanym w ramach rozpoczęcia cyklu bezpłatnych spotkań eksperckich. Gwarantujemy, że rok 2021 będzie owocny w nowe i inspirujące szkolenia.

Prezentacja do pobrania: 21_04_27_Obowiązki JPK_V7M w praktyce

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych przyszłych wydarzeń poprzez subskrypcję newslettera (https://www.ptpodatki.pl/newsletter).

Tagi: