VAT

Regulacje w zakresie VAT należą do najbardziej złożonych oraz najczęściej nowelizowanych przepisów podatkowych. Co więcej, praktyka organów podatkowych oraz sądów administracyjnych w tym zakresie jest często niejednolita, a przy tym zmienna w czasie, co w powiązaniu z koniecznością uwzględniania regulacji unijnych oraz orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości UE powoduje, że skuteczne doradztwo w zakresie VAT wymaga kompleksowej i aktualnej wiedzy podatkowej, połączonej dodatkowo z wiedzą na temat branży, w której działają nasi klienci.

Zespół naszych ekspertów oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie VAT, dopasowane do bieżących oczekiwań i sytuacji klientów. Pomagamy zidentyfikować i wykorzystać możliwości zrównoważonego planowania obciążeń z tytułu VAT, asystujemy w prawidłowym rozliczaniu podatku, a także zapewniamy kompleksowe wsparcie na wypadek sporu z organami podatkowymi.

Maciej Grochulski

Maciej Grochulski
maciej.grochulski@ptpodatki.pl
(22) 205 22 08
+48 501 012 085

Aneta Gniewkiewicz

Aneta Gniewkiewicz
aneta.gniewkiewicz@ptpodatki.pl
(22) 205 22 18
+48 797 597 047

Uwaga - niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.