AKTUALNOŚCI

ODDZIAŁ W KATOWICACH – ZMIANA ADRESU BIURA

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2020 r. adres oddziału w Katowicach ulega zmianie. Aktualny adres: Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi Sp. z o.o.ul. Podchorążych 140-043 Katowice Informujemy, że numery NIP, Regon, KRS pozostają bez zmian. Dotychczasowe adresy mailowe Spółki, podobnie jak numery telefonów, faxów, również nie ulegają zmianie. Prosimy o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych oraz o kierowanie bieżącej korespondencji pod nowy adres oddziału Spółki.

czytaj dalej

KORONAWIRUS – ZAPEWNIAMY WSPARCIE NASZEGO ZESPOŁU

W związku z epidemią COVID-19 w ramach Kancelarii utworzony został zespół ds. zmian legislacyjnych w obszarze podatkowym, który na bieżąco monitoruje propozycje i działania Rządu oraz organów ustawodawczych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem maila wsparcieCOVID@ptpodatki.pl lub bezpośrednio z Partnerami Kancelarii. KONTAKT Andrzej Paczuski+48 510 051 712 Andrzej Taudul+48 502 184 839 Piotr Korszla+48 509 802 418 Maciej Grochulski+48 501 012 085 Tomasz Jankowski+48 505 465 553 Adam Hellwig+48 502 184...

czytaj dalej

Praca zdalna kancelarii

Uprzejmie informujemy, że od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania kancelaria Paczuski Taudul funkcjonuje wyłącznie w trybie zdalnym, w szczególności zamknięte są biura kancelarii, w tym nieczynna jest recepcja. W tym czasie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy - z biurem w Warszawie (tel. 22 205 22 00, biuro@ptpodatki.pl) lub z biurem w Katowicach (32 732 33 45, anna.paszynska@ptpodatki.pl), bądź bezpośrednio z wybranym pracownikiem kancelarii. Za ewentualne, związane z tym niedogodności przepraszamy!

czytaj dalej

SZKOLENIE – REWOLUCJA PODATKOWA 2020

Kancelaria we współpracy z Rzeczpospolita Konferencje ma przyjemność wziąć udział w szkoleniu mającym na celu praktyczne przedstawienie obowiązujących zmian w prawie podatkowym. W pierwszym dniu szkolenia 10 marca, panel poświęcony białej liście podatników VAT zaprezentuje Maciej Grochulski, Partner kancelarii. Podczas panelu zostaną omówione następujące kwestie: Geneza białej listy – istotne przypomnienie Dlaczego taki kształt regulacji? Biała lista a podzielona płatność – wzajemna relacja (projekt nowelizacji) Wybrane kwestie „techniczne” (zawiadomienie o dokonaniu płatności na rachunek...

czytaj dalej

Kancelaria sponsorem Połowinkowego Balu Charytatywnego WPiA UW

Miło nam poinformować, że zostaliśmy jednym ze sponsorów Połowinkowego Balu Charytatywnego organizowanego przez Samorząd Studencki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (WPiA UW). Wydarzenie łączy w sobie aspekt naukowy, jak również charytatywny przy współpracy z Fundacją Mam Marzenie. Podczas balu odbędzie się licytacja, której dochód zostanie przeznaczony na rzecz spełnienia marzeń podopiecznych fundacji. Wierzymy, że nawiązana współpraca umożliwi zrealizowanie zamierzonych celów.

czytaj dalej