NOWY PARTNER W KANCELARII PACZUSKI TAUDUL DORADCY PODATKOWI

Z przyjemnością informujemy, że od 1 kwietnia do grona Partnerów Kancelarii Paczuski Taudul dołączyła Magdalena Chochołek, która swoimi kompetencjami wesprze zespół w obszarze podatku dochodowego od osób prawnych.

Magdalena ma ponad 16 lat doświadczenia w obszarze zarówno podatków, jak i audytu sprawozdań finansowych, co umożliwia jej swobodne wykorzystanie szerokiej wiedzy finansowej w zderzeniu ze skomplikowanymi projektami podatkowymi.

Przez ostatnie 14 lat pracowała w  EY w tym jako Partner zespołu zajmującego się kompleksową obsługą klientów m.in. z sektora Life science. Magdalena specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących podatku dochodowego od osób prawnych, w tym międzynarodowego prawa podatkowego.

Jest ekspertką w zakresie kompleksowego doradztwa dla klientów korporacyjnych, zarówno międzynarodowych, jak i polskich, w szczególności w zakresie pozyskiwania szeroko pojętych oszczędności podatkowych. Dotychczas skutecznie wdrażała i uzyskiwała największe ulgi podatkowe na rynku, dzięki czemu obsługiwani przez nią klienci zyskiwali niezbędne środki na dalszy rozwój.

„Ogromnie cieszy mnie dołączenie do grona ekspertów, którzy współtworzą ludzie podchodzący do biznesu z pasją i wizją, która jest tożsama z moją. Wierzę, że czeka nas wspaniała podróż przez mnóstwo ciekawych projektów oraz wspólna praca sprzyjająca rozwojowi podatkowej linii biznesowej, który już teraz jest niezwykle dynamiczny”. – mówi Magdalena Chochołek, Partnerka

Magda, stara się w swojej pracy na rzecz Klientów stosować rozwiązania innowacyjne. Stąd tez inicjatywa Pharma Games – cykl warsztatów poświęconych edukacji z zakresie zagadnień podatkowych przy wykorzystaniu mechanizmów gamifikacji, którego autorką jest Magda.

Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie zawodowe nowej Partnerki przyczyni się do dalszego rozwoju oraz realizowania celów Kancelarii w kolejnych latach.

W imieniu Partnerów Kancelarii i całego Zespołu serdecznie witamy na pokładzie!