NOWY ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU Z NOWYM PARTNEREM NA POKŁADZIE!

Z przyjemnością informujemy, że z 1 dniem marca 2023 roku Kancelaria Paczuski Taudul otworzyła nowy oddział we Wrocławiu! Odpowiedzialną za rozwój nowego biura jest Joanna Kilijańska, która dołączyła do zespołu i objęła stanowisko Partnera w Kancelarii.

Biuro we Wrocławiu jest kolejnym krokiem w rozbudowie regionalnych struktur firmy, zgodnym z realizacją przyjętej strategii osiągnięcia pozycji zaufanego doradcy, znającego specyfikę biznesu z uwzględnieniem lokalnych uwarunkowań.

Doświadczenie zawodowe poparte wieloma latami pracy w branży, jak również doskonałe zrozumienie rynku usług doradczych i oczekiwań klientów spowodowały, iż Joanna Kilijańska pokieruje dolnośląskim oddziałem.

Joanna Kilijańska posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, od dekady zarządza praktyką podatkową obsługującą Klientów na obszarze Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. Specjalizuje się w tematyce VAT oraz w prowadzeniu postępowań przed organami podatkowymi i przed sądami administracyjnymi.

Wrocławski oddział Kancelarii Paczuski Taudul jako integralna część naszej kancelarii oferuje pełen zakres usług doradztwa podatkowego. Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami działającymi we wszystkich sektorach gospodarki obecnymi w zachodnio – południowej części naszego kraju. Lokalizacja biura pozwala nam na elastyczność oraz szybką reakcję na potrzeby klientów.

W imieniu Partnerów Kancelarii i całego Zespołu serdecznie witamy na pokładzie!

***

Oddział nowego biura Kancelarii Paczuski Taudul mieści się w kompleksie biurowym przy ulicy Wierzbowej 30, 50-056 we Wrocławiu.