KANCELARIA PACZUSKI TAUDUL Z NOWYM ODDZIAŁEM W LUBLINIE

Z przyjemnością informujemy, iż w ramach kolejnego etapu rozwoju Kancelarii Paczuski Taudul, z dniem 1 lutego 2022 roku, otwieramy nasz nowy oddział w Lublinie.

Do zadań oddziału należeć będzie oferowanie pełnego zakresu usług doradztwa podatkowego (ze szczególnym uwzględnieniem podatku dochodowego od osób prawnych oraz ulgi podatkowej) skierowanych do klientów biznesowych oraz indywidualnych, jak również ugruntowanie wizerunku firmy na rynku lokalnym.

„Otwarcie nowego biura wpisuje się w realizowane przez nas plany ekspansji na rynku polskim. Wybrana lokalizacja związana jest zarówno z ogromnym potencjałem młodych ludzi mieszkających oraz uczących się w Lublinie, ich wykształceniem i determinacją, jak i z dogodnym położeniem dynamicznie rozwijającego się miasta. Jesteśmy przekonani, że możliwość bezpośredniej obecności w województwie lubelskim przyniesie wymierne korzyści naszym obecnym oraz przyszłym Klientom, a także samej Kancelarii” – powiedział Andrzej Paczuski, Partner Zarządzający w kancelarii Paczuski Taudul.

Zarządzającym lubelskim oddziałem Kancelarii został Tomasz Klatkiewicz – licencjonowany doradca podatkowy oraz wieloletni współpracownik Kancelarii. Tomasz specjalizuje się w podatku dochodowym od osób prawnych – ze szczególnym uwzględnieniem cen transferowych oraz ulg podatkowych. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W 2003 r. uzyskał tytuł Executive MBA na Uniwersytecie Illinois.

„Otwarcie biura w Lublinie wiąże się dla mnie z osobistą refleksją. Kiedy 27 lat temu zaczynałem swoją drogę zawodową, musiałem opuścić moją ukochaną Łódź i udać się do Warszawy, aby móc pracować jako konsultant podatkowy, bo tylko w stolicy były firmy zajmujące się doradztwem podatkowym na najwyższym poziomie. Gdy ponad 16 lat temu współtworzyłem obecną kancelarię Paczuski Taudul, nasze pierwsze warszawskie biuro było trzy razy mniejsze od tego, które właśnie otwieramy w Lublinie. Teraz kolej na następne wyzwanie. A dlaczego Lublin? Ponieważ w naszej kancelarii uważamy, że jest to miasto kreatywne, akademickie i przedsiębiorcze. Podobnego zdania są też lubelscy samorządowcy, którzy właśnie te obszary uznali za najważniejsze w uchwalonej niedawno Strategii Rozwoju Lublina na lata 2022-2030.” – dodaje Tomasz Klatkiewicz, zarządzający lubelskim biurem Kancelarii Paczuski Taudul Doradcy Podatkowi.

Siedziba nowego biura Kancelarii Paczuski Taudul mieści się w nowoczesnym kompleksie biurowym, w atrakcyjnej lokalizacji przy Al. Racławickich 8.