KANCELARIA PT SPONSOREM MISTRZOSTW MMA POLSKA

Powstałe w 2019 r. Stowarzyszenie MMA Polska, jako jedyna polska organizacja jest zrzeszona w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation (IMMAF) skupiającego wiele stowarzyszeń z całego świata, czego efektem jest możliwość reprezentowania MMA Polska na arenie międzynarodowej.

Stowarzyszenie, to organizacja powołana do reprezentowania środowiska Mieszanych Sztuk Walki, której misją jest m.in.: rozwój MMA jako dyscypliny sportowej, edukacja młodzieży, szkolenie zawodników i trenerów, zaangażowanie w projekty społeczne a w dłuższym horyzoncie czasowym wprowadzenie dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Perspektywa współpracy młodych ludzi zainteresowanych sztukami walki z organizacją, umożliwia rozpoczęcie prawdziwej kariery sportowej i choć Stowarzyszenie zajmuje się sportem amatorskim, to działania, które podejmuje są zorganizowane w zawodowy i profesjonalny sposób. 

Już za kilka dni (12 czerwca) odbędzie się pierwszy tegoroczny turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska, który wspieramy w roli sponsora, mając pewność, że wydarzenie odbędzie się według zasad wyznawanych przez organizację – w olimpijskim duchu i rywalizacji fair play!