Otwarcie nowego biura w Katowicach wzmacnia obecność Kancelarii Podatkowej Paczuski Taudul i Wspólnicy w regionie Śląska

Nowe biuro w Katowicach jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku i wzmożoną aktywność gospodarczą Klientów Kancelarii Podatkowej Paczuski Taudul i Wspólnicy w regionie. Decyzja o otwarciu nowego biura potwierdza strategię ciągłego dynamicznego rozwoju firmy zakładającą bycie blisko Klientów.

„Jest to naturalna droga rozwoju i dalsza ekspansja naszej kancelarii podatkowej w ważnym dla firmy regionie kraju. Uważamy, że rozwój rynku doradztwa podatkowego w Polsce wszedł właśnie w kluczową fazę i dzięki wzrostowi przedsiębiorczości i dynamicznemu rozwojowi polskich firm także nasza kancelaria będzie bliżej naszych Klientów z tego miasta i całego regionu.” – powiedział Andrzej Paczuski, Partner w Paczuski Taudul i Wspólnicy Kancelarii Doradztwa Podatkowego. „Rozwój biura w Katowicach wpisuje się w strategię naszej kancelarii i odpowiada na potrzeby klientów, którzy pragną szybkiej obsługi nieskrepowanej restrykcjami ciążącymi na firmach audytorskich.

„Południe Polski jest dla nas ważne. To właśnie tu generuje się duża część polskiego PKB.” – dodaje Adam Hellwig, zarządzający katowickim biurem Kancelarii Doradztwa Podatkowego Paczuski Taudul i Wspólnicy.

Siedziba katowickiego biura Kancelarii Doradztwa Podatkowego Paczuski Taudul i Wspólnicy i mieści się w nowoczesnym kompleksie biurowym Jesionowa Business Point. Biurowiec usytuowany jest w północnej części Katowic przy ul. Jesionowej 22. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Wełnowieckiego gwarantuje ciszę i komfort pracy. Aleja Korfantego zapewnia szybką komunikację z centrum Katowic.

“Mamy silne związki z Klientami w Katowicach dlatego jesteśmy podekscytowani możliwościami jakie stwarza otwarcie nowego biura. Zamierzamy w jak najszybszym czasie oferować pełen zakres usług i zbudować stabilny zespół doświadczonych doradców podatkowych.” – dodaje Adam Hellwig.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.ptpodatki.pl/


 

Paczuski Taudul i Wspólnicy  – Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Kancelaria Paczuski Taudul i Wspólnicy jest niezależną spółką doradztwa podatkowego, która powstała w 2005 r. Działalność Kancelarii Podatkowej Paczuski Taudul i Wspólnicy opiera się na fundamencie 20 lat doświadczeń zawodowych zdobytych przez jej partnerów podczas pracy w największych międzynarodowych firmach doradztwa podatkowego oraz w organach skarbowych.

Kancelaria Paczuski Taudul i Wspólnicy łączy międzynarodowe doświadczenie i najwyższe standardy w obsłudze klientów ze znajomością praktycznych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte w związku ze świadczeniem usług doradztwa podatkowego na rzecz Klientów działających w rozmaitych sektorach rynku umożliwia specjalistom Kancelarii Podatkowej Paczuski Taudul i Wspólnicy łączenie oczekiwań i potrzeb biznesowych Klienta z optymalnymi strukturami podatkowymi. W chwili obecnej Kancelaria Paczuski Taudul i Wspólnicy zatrudnia 28 osób, w tym 15 licencjonowanych doradców podatkowych.