POLAND BUSINESS RUN – POBIEGNIESZ – POMOŻESZ

Już po raz jedenasty wystartowała sztafeta Poland Business Run, a wraz z nią drużyny Kancelarii w pełnej gotowości zameldowały się na starcie, aby wnieść swój pozytywny wkład i po raz kolejny stać się częścią społeczności Poland Business Run.

Tegoroczna inicjatywa miała na celu zebranie środków na pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową, a także wsparcie kobiet po przebytej mastektomii. Dochód zostanie przeznaczony na zakup protez i innych sprzętów oraz wsparcie rehabilitacyjne i psychologiczne dla podopiecznych Fundacji.

Szczytna idea wydarzenia łączona z duchem sportowej rywalizacji, to idealna okazja do integracji wśród pracowników oraz zjednoczenia się w ważnym celu. W tym roku liczba zgłoszonych biegaczy to 32 085 osób, a wartość zebranych środków to ponad 3 mln zł – robi wrażenie!! Gratulujemy organizatorom Fundacji Poland Business Run za świetną inicjatywę i organizację wydarzenia.

Nas również nie mogło zabraknąć! Reprezentacja spisała się świetnie – pobiegli, wsparli, a przy tym się dobrze bawili 🏆Cieszymy się, że ta inicjatywa wpisała się na stałe w działania naszej Kancelarii.

Brawa dla wszystkich biegaczy 👏