POLAND BUSINESS RUN – STARTUJEMY!

Już w niedzielę 5 września odbędzie się jubileuszowa 10 edycja największego biegu charytatywnego biznesowego, na której nie mogło nas zabraknąć!

Inicjatywa ma na celu zebranie środków na pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową, w szczególności po amputacjach, jak również promocję aktywnego stylu życia oraz integrację społeczną. Dochód zostanie przeznaczony na zakup protez i innych sprzętów oraz wsparcie rehabilitacyjne i psychologiczne dla podopiecznych Fundacji.

Bieg odbywa się rokrocznie od 2012 roku a jego organizacją zajmuje się od 2016 roku Fundacja o tej samej nazwie. Ze względu na panujące obostrzenia pandemiczne, poprzednia jak i tegoroczna edycja zorganizowana jest w wirtualnej formie, co nie przeszkodziło organizatorom w zgromadzeniu rekordowej liczby uczestników – ponad 28 500 tys. biegaczy.

My również przyłączamy się do biegu, podczas którego naszą Kancelarię będą reprezentować dwie drużyny w składzie pięcioosobowym. Żałujemy, że nie spotkamy się na stracie z innymi biegaczami tworzącymi niepowtarzalną atmosferę wydarzenia, natomiast jesteśmy przekonani o towarzyszących nam pozytywnych emocjach i radości z pomagania.

Serdecznie Państwa zachęcamy do śledzenia relacji z tego wydarzenia.

Będzie się działo!