Spotkanie niespodzianka

W minionym tygodniu wraz z Fundacją Aktywnego Rozwoju, odwiedziliśmy wychowanków warszawskiego Domu Dziecka. Zorganizowane spotkanie było niespodzianką i okazją do poznania siatkarki, byłej reprezentantki Polski Katarzyny Skowrońskiej.

Podczas naszej wizyty, dzieci wykazywały duże zainteresowanie tematami sportowymi, zadawały ciekawe, a nawet zaskakujące pytania ? W luźnej i miłej rozmowie dowiedziały się wielu ciekawostek o zawodowej karierze siatkarskiej, pasji do uprawiania sportu i wierze w spełnienie swoich marzeń. W dalszej części spotkania, dzieci oprowadziły nas po swoich pokojach, pokazywały ulubione zabawki, zrobiły pamiątkowe zdjęcia, jak również nie obyło się bez wspólnej gry w Fifa. Na zakończenie naszego spotkania upominki zostały rozdane, a kolejne odwiedziny w najbliższym czasie już zaplanowane, tym razem sprawdzimy się na boisku ? ??

Wraz z Fundacją wierzymy, że wsparcie pod okiem doświadczonych i profesjonalnych trenerów będzie dla dzieci dodatkową motywacją do podejmowania aktywności fizycznej, a także okazją w rozwijaniu ich potencjału.