Szlachetna Paczka – łączymy się w słusznej sprawie

W tym roku wystartowała już 20. edycja Szlachetnej Paczki, która po raz kolejny zaprezentowała historie tysięcy rodzin z całej Polski. W zgodzie z ideą mądrej pomocy, program daje możliwość nie tylko wsparcia materialnego, lecz także mentalnego rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej. Mimo pandemii, ponad 14 tys. paczek zostało przekazanych do najbardziej potrzebujących, ofiarując troskę, zainteresowanie oraz nadzieję na zmianę.

Tegoroczny finał akcji zakończył się sukcesem, a wraz z nim tysiące wolontariuszy dotarło z pomocą w najbardziej odległe i trudno dostępne rejony kraju. Niezależnie od sytuacji pandemicznej, Szlachetna Paczka nie zaprzestała szerzenia dobra, tym samym pielęgnując poczucie wspólnoty.

Wiemy, jak ważny w pomaganiu jest aspekt jednoczenia się, dlatego i w tym roku Kancelaria przyłączyła się do akcji stworzenia paczek. Cieszymy się, że możemy być częścią pozytywnych zmian i mamy nadzieję, że przekazane wsparcie będzie powodem do radości, wywołując uśmiech na twarzach obdarowanych.