KANCELARIA SPONSOREM 5. MISTRZOSTW MMA POLSKA

Już za kilka dni – 8 października odbędą się 5. Mistrzostwa MMA Polska organizowane przez Stowarzyszenie MMA, które zostało powołane do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju środowiska Mieszanych Sztuk Walki.

Nadrzędną misją przyświecającą organizacji jest m.in. edukacja młodzieży, szkolenie zawodników i trenerów, dbanie o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji, zaangażowanie w projekty społeczne a w przyszłości również wprowadzenie dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Stowarzyszenie zrzeszone jest w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation (IMMAF). Tym samym powołuje oficjalną Kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe turnieje będące platformą dla sportowej rywalizacji.

Jako sponsor wydarzenia jesteśmy przekonani, że perspektywa współpracy młodych ludzi zainteresowanych sztukami walki z organizacją, umożliwia rozpoczęcie prawdziwej kariery sportowej, a nadchodzące zawody odbędą się w olimpijskim duchu i rywalizacji fair play!