Nowy partner w kancelarii podatkowej Paczuski Taudul

1 października 2015 roku do grona partnerów kancelarii podatkowej Paczuski Taudul dołączył Tomasz Jankowski.

Tomasz JankowskiTomasz Jankowski jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Specjalizuje się w kwestiach dotyczących podatku dochodowego od osób prawnych, w tym w szczególności w doradztwie z zakresu cen transferowych. Brał udział w licznych projektach optymalizacyjnych związanych z praktycznym stosowaniem regulacji dotyczących transakcji między podmiotami powiązanymi.

„Tomasz jest związany z Paczuski Taudul od początku swojej kariery zawodowej. To modelowy przykład na to, jak świetne przygotowanie merytoryczne w połączeniu z dużym doświadczeniem przekłada się na realne efekty dla klientów i ich zadowolenie. Jego awans to naturalna konsekwencja stałego, już prawie dziesięcioletniego rozwoju w ramach naszej kancelarii. A także element strategii rozwoju firmy, która w sposób organiczny zamierza rozbudowywać swój potencjał doradczy. Czego innym przykładem jest niedawno otwarty oddział w Katowicach.” – komentuje Andrzej Paczuski, partner w kancelarii podatkowej Paczuski Taudul.

Nowy partner tak komentuje swój awans: Dziękuję za zaufanie pozostałych partnerów, którzy uznali, że powinienem dołączyć do ich grona. Mam nadzieję, że moja nowa rola jeszcze bardziej przyczyni się do dalszego rozwoju zarówno zespołu cen transferowych, jak i kancelarii.”

W nowej roli Tomasz Jankowski nadal pozostanie odpowiedzialny za rozwój usług kancelarii z zakresu podatku dochodowego oraz nadzór nad pracami zespołu cen transferowych.

Partnerzy kancelarii podatkowej Paczuski Taudul regularnie, od wielu lat, wymieniani są w gronie najlepszych doradców w swoich specjalizacjach w najważniejszych branżowych rankingach. O jakości świadczonych usług oraz wiodącej pozycji w kraju świadczy również fakt, że kancelaria obsługuje, obok Deloitte, KPMG oraz Ernst & Young, najwięcej spółek giełdowych.